اخبار لوازم خانگی

Home Application News

تعمیر یخچال سامسونگ در منزل + مشکلات رایج / بخش دوم

تعمیر یخچال سامسونگ بخش دوم : در مقاله قبلی دلایل روشن نشدن یخچال سامسونگ را بررسی کردیم و راهکارهای آسان برای رفع عیب یخچال را در اختیار شما قرار دادیم. حال در این مقاله قصد داریم دو مشکل اساسی یخچال سامسونگ را بررسی کرده و راهکارها را مطرح کنیم. تعمیر لوازم خانگی یکی از مهم ترین مهارت هایی است که لازم است همه ما اطلاعات عمومی نسبت به آن داشته باشیم.

یخچال اتومات نمی کند!

علت اول: ممکن است لوله بلو از جای خود خارج شده باشد.
رفع عیب: در مقاله قبلی گفتیم که قرارگیری لوله بلو در مکان اصلی خود یعنی بدنه اواپریتور بسیار اهمیت بالایی دارد. اگر بدلیل جابجایی بدون احتیاط یخچال و یا موارد دیگر لوله بلو از جایگاهش جدا شود ، اتومات دستگاه با مشکل مواجه شده و با تاخیر روبرو میشود. در مورادی حتی ممکن است اتومات دستگاه بکلی قطع شود. در این وضعیت توصیه میشود، اول به محل قرار گیری لوله بلو نگاه کنید و آن را با احتیاط در مکان اصلی خود قرار دهید. 

علت دوم: شاید کنتاکت های ترموستات به یکدیگر جوش خورده اند.
رفع عیب: گاهی پلاتین های اصلی کلید ترموستات، به دلیل کار مداوم دچار فرسودگی شده و بهم جوش میخورند. برای اینکه مطمئن شوید مشکل یخچال، از اتصال پلاتین هاست باید تست زیر را انجام دهید: اتومات را در حالی که یخچال روشن است به طرف خلاف عقربه ساعت و یا بعبارت دیگر بطرف صفر بچرخانید. اگر یخچال خاموش شد کلید ترموستات (اتومات)سالم است اما اگر تغییر حالت در کار ترموستات مشاهده نشد قطعا پلاتین ها به یکدیگر چسبیده اند. ترموستات را به آرامی از بدنه یخچال خارج نمایید و پس از باز نمودن قاب، آن کنتاک های کلید را از یکدیگر جدا کرده و پس از سمباده کشی ،کلید را به وسیله اهم متر تست نمایید. اگر با حرکت ولوم بطرف چپ و راست، قطع و وصل کلید به وسیله انحراف عقربه اهم متر مشاهده شد، ترموستات را بدون اینکه به لوله مویی آسیبی برسد ، مجددا” به محل استقرار اولیه اش بازگردانید. در بعضی از ترموستات ها ، دسترسی به کلید دشوار و یا غیر ممکن است. اینگونه ترموستات ها را باید تعویض کنیم.

علت سوم: ممکن است مقدار برفک در اواپریتور بسیار زیاد باشد.
رفع عیب: باتوجه به اینکه تجمع برفک در اواپریتور میتواند عمل سرماسازی را مختل کند، بنابراین اگر مقدار برفک اواپریتور از مقدار مشخصی تجاوز کند، عملکرد اتومات قطع شده و یا به کندی و با تاخیر صورت میگیرد. کاری که شما باید برای رفع مشکل انجام دهید این است که اگر یخچال دارای سیستم دیفراست است، آن را به کار بیاندازید. در غیر این صورت یخچال را از برق خارج نموده و درب آن را برای مدتی باز بگذارید و پس از ذوب برفک ها و پاک سازی کامل دیواره های اواپریتور از یخ های زائد، مجددا یخچال را به برق وصل کنید تا اتومات یخچال ، مثل گذشته بصورت مداوم انجام شود.

علت چهارم: ممکن است سیم بندی یخچال اشتباه باشد.
رفع عیب: اگر پس از سیم بندی، یخچال اتومات نمیکند ممکن است علت آن اشتباه شما در سیم بندی باشد. بنابراین لازم است سیم بندی را مجددا بررسی کنید.

 

عملکرد کمپرسور یخچال صحیح است اما اواپریتور دائما خیس است و از آن آب میچکد.

علت اول: ترموستات بر روی درجه مناسب قرار نگرفته است.
رفع عیب: اگر ترموستات در حد کمی تنظیم شده باشد، سرمای ایجاد شده پاسخگوی نیاز یخچال نیست. بنابراین باید به وسیله حرکت ولوم در جهت عقربه های ساعت میزان سرما سازی یخچال را افزایش دهید.

علت دوم: شاید ترموستات تنظیم نیست.
رفع عیب: در بسیاری از موارد مشاهده می شود که به سبب تنظیم نامناسب و یا ضعیف شدن فنر زیر اهرم کلید، مدت استراحت (توقف) ترموستات افزایش یافته و بواسطه افزایش دما در اواپریتور، برفک ها ذوب شده و شاهد ریزش قطرات آب خواهیم بود. بهمین دلیل لازم است با حرکت بسیار ملایم پیچ تنظیم در جهت عقربه های ساعت، توقف ترموستات را کاهش دهیم. البته باید توجه داشت که این عمل نیاز به تبحر فراوانی دارد.

علت سوم: سیستم ذوب برفک (دیفراست) دائم در مدار است.
رفع عیب: در مواردی مشاهده شده که به سبب بروز اشکال در ترموستات دیفراست، شیر سولنوئیدی مدام عمل نموده و با ورود گاز به اواپریتور، یخ و برفک ها ذوب می شوند. برای رفع مشکل، صحت عملکرد دیفراست را کنترل نمایید.

 

اواپریتور در فواصل زمانی کوتاه، مملو از برفک می شود

علت اول: ممکن است لاستیک دور درب خراب باشد.
رفع عیب: اگر لاستیک دور درب خراب شود (از ضخامتش کاسته شود)، بین درب و شاسی یخچال فاصله هوایی ایجاد شده و هوای گرم به داخل یخچال راه می یابد. هوای سرد در برخورد با هوای گرم بصورت قطرات آب در آمده و دوباره یخ می بندد و بدین ترتیب درون یخچال توده های ضخیم یخ و برفک شکل می گیرند. پس لازم است لاستیک دور درب را تعویض نمایید.

علت دوم: غذا بصورت گرم در یخچال قرار داده شده است.
رفع عیب: قرار دادن غذای گرم درون یخچال بمنزله راه یابی هوای گرم بدرون آن است از این رو همواره می بایست دمای غذا در بیرون از یخچال به میزان لازم کم شود و سپس در یخچال قرار گیرد.

علت چهارم: دیفراست اتوماتیک دچار مشکل شده است.
رفع عیب: سیستم ذوب برفک در بعضی از یخچال ها به وسیله شمارنده دفعات باز و بسته شدن درب یا با استفاده از تایمر و یا با بکارگیری اتومات مخصوص دیفراست انجام می شود. اینگونه یخچال ها به برفک بسیار حساس بوده و در صورت از کار افتادن سیستم سریع دچار مشکل می شوند (معمولی ترین مشکل عدم اتو مات یخچال است). برای رفع مشکل، سیستم دیفراست یخچال را بررسی و عضو معیوب را تعمیر و یا تعویض نمایید.

کمپرسور یخچال یکسره در حال کار است اما اتومات نمی کند و در یخچال سرما وجود ندارد.

علت اول: در یخچال گاز وجود ندارد
رفع عیب: باید یخچال را به نمایندگی تعمیر لوازم خانگی نشان دهید تا با دقت در اطراف کندانسور و اواپریتور، حفره ایجاد شده در مسیر گردش گاز پیداشود. سپس یک تعمیر کار مجرب، ابتدا محل آسیب را با مهارت جوشکاری نموده و پس از آن یخچال را تحت فشار هوا قرار می دهد. اگر پس از فشاردهی به یخچال، در تست با کف صابون نشتی مشاهده نشد باید دوکار انجام شود: ابتدا به وسیله وکیوم، پمپ لوله ها را کاملا” از وجود هوا خالی نموده و سپس به آرامی گاز را درون لوله ها تزریق می کنند. پس از اتمام شارژ گاز، لوله کور را مجددا مسدود و جوشکاری می کنند تا از خروج گاز درون یخچال جلوگیری شود. توجه داشته باشید که عملیات تخلیه و شارژ گاز، همچنین ترمیم نقطه آسیب، می بایست به وسیله فردی مجرب انجام شود. در این مورد میتوانید از تعمیرکاران نوین تعمیر کمک بخواهید.

علت دوم: ممکن است گاز یخچال کم باشد.
رفع عیب: اگر شارژ گاز به اندازه کافی نباشد، سرمای ایجاد شده در اواپریتور و کابینت یخچال بسیار ناچیز و نا محسوس است. غالبا”تزریق گاز می بایست بحدی باشد که اگر انگشت خیس خود را به ۳۰ سانتی متری لوله خروجی اواپریتور (که غالبا” در اکثر یخچال ها ، از پشت کابینت خارج شده ) مماس نمایید کاملا”به آن بچسبد. در صورت مشاهده و انجام آزمایش و پی بردن به ناچیز بودن گاز ، می بایست با آزاد ساختن لوله کور و بستن شلینگ مخصوص رابط بین کپسول گاز و کمپرسور، به آرامی آنقدر گاز تزریق نمایید تا سرمای مطلوب در یخچال ایجاد شود. البته تزریق گاز نیز داستان مفصلی دارد.

علت سوم: موتور الکتریکی سالم است اما کمپرسور معیوب شده است.
رفع عیب: کمپرسور را در حالت جدا از یخچال به برق متصل سازید و اگر مشاهده کردید که قدرتی جهت کمپرس ندارد و لوله رفت آن فشار انگشت را دفع نکرده و براحتی مسدود می شود، کمپرسور معیوب شده و باید تعویض شود.

علت چهارم: کندانسور به دیوار چسبیده است و یا فاصله اش با دیوار بسیار ناچیز است.
رفع عیب: کندانسور در سرماسازی نقش بسزایی دارد. از نظر رعایت استاندارد حداقل فاصله کندانسور با دیوار ۲۰ سانتی متر است و از آنجا که رعایت این فاصله، قسمتی از فضای مفید آشپزخانه را اشغال خواهد کرد، معمولا رعایت نمیشود. بنابراین کاهش فاصله، میزان سرماسازی را تحت تاثیر قرار میدهد. پس باید فاصله لازم با دیوار لحاظ شود.

علت پنجم: فن معیوب شده است.
رفع عیب: در بعضی از یخچال های سامسونگ برای خنک شدن کندانسور و گاها موتور از فن استفاده می شود . خرابی فن موجب افزایش دما در قطعات مذکور شده که و موجب کاهش تولید سرما میشود. برای رفع مشکل، سیم های رابط فن را جدا نموده و به وسیله کابل، ولتاژ ۲۲۰ ولت را مستقیما به آن اعمال کنید. اگر فن شروع بکار کرد معلوم میشود که برق به فن نمیرسد. اما اگر فن عکس العملی نشان نداد آن را از شاسی جدا نموده و به دنبال عیب یابی موتور الکتریکی بروید. برای این منظور نیز میتوانید از تعمیرکاران لوازم خانگی نوین تعمیر کمک بخواهید. 

 

ادامه دارد...

تعمیر یخچال سامسونگ در منزل + مشکلات رایج / بخش اول

تعمیر یخچال سامسونگ در منزل + مشکلات رایج / بخش اول

تعمیر یخچال سامسونگ ؛ اگر یخچال سامسونگ شما مشکل دار شده و میخواهید خودتان مشکل را پیدا و رفع کنید، در این مقاله با ما همراه باشید. در این مقاله، چند مشکل رایج با یخچال سامسونگ را ذکر کرده ایم و در ادامه دلایل و نحوه رفع مشکل را توضیح داده ایم. همچنین میتوانید از تعمیرکاران نوین تعمیر برای تعمیر لوازم خانگی خود کمک بخواهید.


یخچال روشن نمیشود!

علت اول : پریز برق ندارد، دوشاخه یا سیم رابط معیوب است.
رفع عیب: پس از کنترل برق، باید پریز دوشاخه و سیم رابط را آزمایش کنیم. به وسیله یک سیم دو قطب، دو شاخه را به یکدیگر مرتبط ساخته و در حالی که ورودی کابل را از مدار یخچال باز نموده ایم ، آوامتر را به آن ها متصل می نماییم. در صورت عدم انحراف عقربه ، سیم رابط و دو شاخه را تعویض می کنیم.

علت دوم : ترموستات معیوب است.
رفع عیب: با بررسی مدار الکتریکی یخچال به این نتیجه خواهید رسید که اگر کلید ترموستات خراب باشد و فاز ورودی را به موتور ، هدایت نکند کمپرسور قادر به حرکت نخواهد بود . ورودی و خروجی ترموستات را به آرامی از آن جدا سازید و با اتصال رابط های اهم متر به آن ولوم را به چپ و راست بچرخانید تا صدای قطع و وصل کلید درون ترموستات شنیده شود . اگر با وصل کلید عقربه بطرف صفر منحرف و با قطع کلید عقربه بطرف بی نهایت باز گردد عیب از ترموستات نیست . در غیر این صورت ترموستات را از بدنه یخچال خارج نموده و قاب آن را باز کنید و به آرامی سعی کنید مشکل کلید درون آن را رفع نمایید. اگر ترموستات قابل تعمیر نیست آن را تعویض کنید تا یخچال شروع بکار کند.

تذکر: هنگام تست کردن ترموستات ، در نظر داشته باشید که اعمال فشار زیاد بر روی ترموستات ، ممکن است به لوله مویی و یا لوله بلو آسیب وارد کند، و در نتیجه گاز درون ترموستات خارج شود. خارج شدن ترموستات ، باعث میشود ترموستات دیگر نتواند عمل اتومات انجام دهد.

 

علت سوم: اورلود معیوب است.
رفع عیب: در صورت خرابی اورلود، کمپرسور روشن نخواهد شد. زیرا عموما جایگاه اورلود سر راه نول مشترک کمپرسور است و اگر پلاتین های درونش در حالت عادی متصل نباشند به موتور الکتریکی کمپرسور ولتاژ نمی رسد. بنابراین اتصال پلاتین های اورلود را به وسیله اهم متر در حالی که دوشاخه از پریز جدا شده، مورد بررسی قراردهید. اگر این پلاتین ها به یکدیگر متصل نیستند، اورلود را با نوع مشابه خودش تعویض نمایید. غالبا”بر روی اورلود کد بخصوصی ذکر می شود که در واقع بیانگر جریان اورلود است. اگر به مورد مذکور توجه نشود و اورلود جدید دارای جریانی کمتر از جریان اورلود قبلی باشد، بمحض اتصال برق به کمپرسور، عمل نموده و مدار الکتریکی موتور را قطع می کند.

علت چهارم: سیم های رابط از مجموعه سیم بندی مدار ، جدا (قطع) شده اند.
رفع عیب: اگر سیم های اصلی نظیر فاز و یا نول مدار، پاره شده و یا از اتصالات قطعاتی نظیر ترموستات – اورلود یا موتور جدا شوند عیب مربوطه بوجود می آید. سیم بندی را دقیقا بر رسی نمایید و در صورت مشاهده قطعی و یا پارگی در سیم ها، اتصال را مجددا بر قرار نمایید تا مشکل برطرف شود.

 

ادامه دارد...

 

برای تعمیر لوازم خانگی با ما تماس بگیرید.

ارور ماشین لباسشویی ال جی

ارور ماشین لباسشویی ال جی

آی.پی امداد ارور ماشین لباسشویی ال جی یا همان کد خطای لباسشویی ال جی را در مدلهای مختلف ، همراه با عیب یابی و دلیل خطا شرح داده است ، تا چنانچه بر روی صفحه نمایش لباسشویی الجی خود اروری مشاهده نمودید ، چنانچه مشکل جزئی است به تعمیر لباسشویی ال جی خود بپردازید یا برای استفاده از خدمات و تعمیرکار الجی از نمایندگی تعمیرات ال جی بهره مند شوید .

توجه : لطفا با صبر و حوصله به خواندن ادامه دهید تا ارور لباسشویی الجی خود را همراه با دلیل و عیب یابی بیابید .

 

ارور ماشین لباسشویی ال جی مدل  WM - WM407

کد خطای CL ماشین لباسشویی ال جی مدل  wm-w,407

علت ارور CL ماشین لباسشویی ال جی : قفل کودک بنا به دلیلی گیر کرده است .

رفع عیب ارور CL ماشین لباسشویی ال جی : قفل کودک را یک بار باز و بسته کنید .

 

کد خطای OE ماشین لباسشویی ال جی مدل  wm-w,407

علت ارور OE ماشین لباسشویی ال جی : اشکالی بر سر راه تخلیه آب وجود دارد .

رفع عیب ارور OE ماشین لباسشویی ال جی : لوله خروجی را چک کنید و پمپ تخلیه را هم بررسی کنید ‌.

 

کد خطای IE ماشین لباسشویی ال جی مدل  wm-w,407

علت ارور IE ماشین لباسشویی ال جی : در زمان معمول، آن مقداری از آب گیری که لازم است، انجام نشده است ‌.

رفع عیب ارور IE ماشین لباسشویی ال جی : لوله ورودی آب را از نظر پیچ خوردن و انسداد بررسی کنید . شیر ورودی جریان آب را چک کنید .

 

کد خطای DE ماشین لباسشویی ال جی مدل  wm-w,407

علت ارور DE ماشین لباسشویی ال جی : در ماشین لباسشویی باز است .

رفع عیب ارور DE ماشین لباسشویی ال جی : در ماشین لباسشویی را یک بار باز و بسته کنید .

 

کد خطای UE ماشین لباسشویی ال جی مدل  wm-w,407

علت ارور UE ماشین لباسشویی ال جی : وضعیت قرار گیری دستگاه شما بالانس نیست .

رفع عیب ارور UE ماشین لباسشویی ال جی : عدم توازن در قرارکیری را رفع کنید .

 

کد خطای SE ماشین لباسشویی ال جی مدل  wm-w,407

علت ارور SE ماشین لباسشویی ال جی : موتور دستگاه دچار ایراد شده است .

رفع عیب ارور SE ماشین لباسشویی ال جی : با تعمیر گاه تماس بگیرید تا موتور را بررسی و تعمیر کرده و خطاهای ماشین لباسشویی ال جی را رفع کند .

 

کد خطای CE ماشین لباسشویی ال جی مدل  wm-w,407

علت ارور CE ماشین لباسشویی ال جی : احتمالا در موتور اتصال کوتاه وجود دارد .

رفع عیب ارور CE ماشین لباسشویی ال جی : برد موتور را باز و تعمیر کنید .

 

کد خطای LE ماشین لباسشویی ال جی مدل  wm-w,407

علت ارور LE ماشین لباسشویی ال جی : کارکرد موتور دچار اشکال شده است .

رفع عیب ارور LE ماشین لباسشویی ال جی : موتور ماشین لباسشویی باید توسط تعمیرکار بررسی شود .

 

کد خطای FE ماشین لباسشویی ال جی مدل  wm-w,407

علت ارور FE ماشین لباسشویی ال جی : ماشین لباسشویی بیش از اندازه ای که لازم است آب گیری کرده است .

رفع عیب ارور FE ماشین لباسشویی ال جی : آب اضافی را از طریق خروجی کامل کنید و هیدروستات را چک کنید .

 

کد خطای TE ماشین لباسشویی ال جی مدل  wm-w,407

علت ارور TE ماشین لباسشویی ال جی : دمای آب ، بیش از مقدار مجاز است .

رفع عیب ارور TE ماشین لباسشویی ال جی : ترموستات ماشین باید تعمیر یا تعویض شود .

 

کد خطای PE ماشین لباسشویی ال جی مدل  wm-w,407

علت ارور PE ماشین لباسشویی ال جی : اشکالی در هیدروستات ماشین لباسشویی وجود دارد .

رفع عیب ارور PE ماشین لباسشویی ال جی : میکروسوییچ آن را باز و تعمیر کنید .

 

کد خطای IE ماشین لباسشویی ال جی مدل  wm-w,407

علت ارور IE ماشین لباسشویی ال جی : اشکالی در سیستم ورودی آب وجود دارد ‌.

رفع عیب ارور IE ماشین لباسشویی ال جی : لوله ورودی آب را از نظر پیچ خوردن و انسداد بررسی کنید . شیر ورودی جریان آب را چک کنید .

 

کد خطای CE ماشین لباسشویی ال جی مدل wm-721n

علت ارور CE ماشین لباسشویی ال جی : جریان ورودی به مدار الکتریکی موتور ، بیش از حد مجاز است .

رفع عیب ارور CE ماشین لباسشویی ال جی : دو شاخه ماشین لباسشویی را از برق بکشید و بعد از گذشت ده ثانیه مجددا آن را به برق بزنید .

 

کد خطای CD ماشین لباسشویی ال جی مدل wm-721n

علت ارور CD ماشین لباسشویی ال جی : لباس ها خشک شده اند و فرآیند خنک شدن دارد صورت می گیرد .

رفع عیب ارور CD ماشین لباسشویی ال جی : دکمه Pause را که فشار دهید ، این عبارت رفع می شود .

 

کد خطای CL ماشین لباسشویی ال جی مدل wm-721n

علت ارور CL ماشین لباسشویی ال جی : قفل کودک فعال شده است .

رفع عیب ارور CL ماشین لباسشویی ال جی : دستتان را روی قفل کودک بگذارید و برای مدت سه ثانیه آن را فشار دهید .

 

کد خطای DE ماشین لباسشویی ال جی مدل wm-721n

علت ارور DE ماشین لباسشویی ال جی : ماشین لباسشویی نمی تواند برای شروع به کار ، در خودش را قفل کند .

رفع عیب ارور DE ماشین لباسشویی ال جی : اگر که در کج شده است یا قفل آن خراب شده است ، اقدام به تعمیر آن بکنید . ماشین را هم آن قدر پر نکنید که در آن به زور بسته شود .

 

کد خطای IE ماشین لباسشویی ال جی مدل wm-721n

علت ارور IE ماشین لباسشویی ال جی : آب نمی تواند به میزان کافی در داخل ماشین لباسشویی پر شود .

رفع عیب ارور IE ماشین لباسشویی ال جی : فیلتر ورودی ، شلنگ ورودی آب و شیر آب را از نظر بسته نبودن چک کنید .

 

کد خطای IE ماشین لباسشویی ال جی مدل  wm-b124s

علت ارور ماشین لباسشویی ال جی : آب ورودی جریان کافی را ندارد .

رفع عیب ماشین لباسشویی ال جی : برد کنترل الکترونیکی را بررسی کنید . فیلتر ورودی ، شلنگ ورودی آب و شیر آب را از نظر بسته نبودن چک کنید .

 

کد خطای UE ماشین لباسشویی ال جی مدل  wm-b124s

علت ارور ue ماشین لباسشویی ال جی : وضعیت قرار گیری دستگاه شما بالانس نیست .

رفع عیب ارور  ue ماشین لباسشویی ال جی : عدم توازنی که در قرارگیری ماشین لباسشویی وجود دارد را رفع کنید .

 

کد خطای OE ماشین لباسشویی ال جی مدل  wm-b124s

علت ارور ماشین لباسشویی ال جی : تخلیه آب دچار اشکال شده است ‌.

رفع عیب ماشین لباسشویی ال جی : پمپ تخلیه را بررسی کنید و ایراد آن را رفع نمایید .

 

کد خطای FE ماشین لباسشویی ال جی مدل  wm-b124s

علت ارور FE ماشین لباسشویی ال جی : آب محفظه ماشین لباسشویی سر ریز شده است .

رفع عیب ارور FE ماشین لباسشویی ال جی : شیر برقی ورودی آب را چک بکنید و به هیدروستات هم نگاهی بیاندازید .

 

کد خطای PE ماشین لباسشویی ال جی مدل  wm-b124s

علت ارور  PE ماشین لباسشویی ال جی : سطح آب بالاتر از حد مجاز قرار گرفته است .

رفع عیب ارور PE ماشین لباسشویی ال جی : میکروسوییچ و سنسور حساس به فشار سطح آب را چک کنید .

 

کد خطای DE ماشین لباسشویی ال جی مدل  wm-b124s

علت ارور DE ماشین لباسشویی ال جی : اشکالی در سنسور هیتر رخ داده است .

رفع عیب ارور DE ماشین لباسشویی ال جی : المنت های حرارتی مربوط به کنترل دمای دیگ را تعمیر کنید .

 

کد خطای LE ماشین لباسشویی ال جی مدل  wm-b124s

علت ارور LE ماشین لباسشویی ال جی : موتور قفل کرده است .

رفع عیب ارور LE ماشین لباسشویی ال جی : اجزای موتور باید باز شده و تعمیر شود .

 

کد خطای PF ماشین لباسشویی ال جی مدل  wm-b124s

علت ارور PF ماشین لباسشویی ال جی : خطایی در سیستم برق رسانی ماشین لباسشویی رخ داده است .

رفع عیب ارور PF ماشین لباسشویی ال جی : برد کنترل الکترونیکی را چک کنید .

دوازده برند لوازم خانگی كه موفق عمل كردند.

دوازده برند لوازم خانگی كه موفق عمل كردند.

در هنگام ، خرید برند لوازم خانگی لوازم برقی خانه و آشپزخانه، انتخاب بهترین برند لوازم خانگی، به عنوان مهمترين چالش در نظر گرفته می شود. شما با خريد يک برند معتبر مي توانيد مبلغ قابل ملاحظه ای را پس انداز كنيد. چرا كه در طولانی مدت با کارایی فوق العاده، مصرف بهینه و هزینه های پایین سرویس و تعمیر مواجه می شويد.

Image
خدمات تعمیرات و تامین قطعات یدکی لوازم خانگی
تنها با یک کلیک 
تعمیرات در نوین تعمیر بر اساس دستورالعمل تعمیرات کارخانه سازنده انجام میپذید و همچنین تمامی قطعات مصرف شده و یا ارسالی با ضمانت  تعویض یکساله نوین تعمیرانجام خواهد پذیرفت.
 
Image
ارتباط با ما 
مدیریت » مهندس علیرضا علیزاده 
شعبه دفتر کرج » مهرشهر ، ابتدای خیابان 22 بهمن (ابتدای حسین آباد) ، روبروی دبیرستان فاطمه پزشکی ، خدمات فنی نوین تعمیر
نشانی دفتر تهران » خیابان جمهوری ، خیابان فلسطین ، خیابان ابورحیان ، کوچه امیر مهرداد ، پلاک 8
دسترسی بر روی نقشه Google Map
تلفن : 02633326000 , 02633341545 , 02632403891
مرکز تماس : 09194545779
پست الکترونیک » info@novintamir.com
وب سایت » www.novontamir.com
اینستاگرام » novintamircenter
تلگرام » novintamircenter